Firma UTIMET- Lesław Bułka Pokazy Ogni Sztucznych funkcjonuje od 1997r. W tym czasie zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy wiele pokazów sztucznych ogni i fajerwerków. Wszystkie nasze pokazy fajerwerków zawsze się podobały! Nigdy nie zdarzyło się, by którykolwiek z naszych dotychczasowych klientów po obejrzeniu naszego pokazu sztucznych ogni, fajerwerków, zgłosił reklamację, lub miał zastrzeżenia co do jakości albo atrakcyjności widowiska. Natomiast bardzo często jest odwrotnie - nasze pokazy fajerwerków i sztucznych ogni nadspodziewanie się podobają, zawsze mocno ponad oczekiwania oglądających!
Firma prowadzi stałą współpracę z innymi firmami zajmującymi się organizacją imprez okolicznościowych, ale tak samo rzetelnie obsługujemy klientów indywidualnych.
Firma jest również w stałym kontakcie z różnymi, lokalnymi hurtowniami,mającymi w swojej ofercie materiały pirotechniczne i fajerwerki. Niektóre hurtownie zapraszają nas na specjalne, coroczne prezentacje własnych ofert handlowych - sztucznych ogni, fajerwerków - które przygotowują wyłącznie dla swoich najlepszych klientów.
Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Jeżeli fajerwerki czy pokazy ogni sztucznych w Szczecinie, to tylko z naszą firmą!
UTIMET- Lesław Bułka Pokazy Ogni Sztucznych, Fajerwerki
ul. Zawrotna 6 Szczecin
Copyright Leszek Bułka - pokazy ogni sztucznych i fajerwerki. Opracowanie i grafika rwpb 2010